PL   |   EN
dobry pośrednik nieruchomosci Rafał Szałtynis homeasset Gdańsk

DLACZEGO JA?

Od prawie 20-tu lat zawsze pracowałem z Klientem. Już podczas studiów pracowałem w Ubezpieczeniach, potem w Bankowości tak w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii. Praca w Nieruchomościach była zawsze moim marzeniem i tutaj mogę się realizować zawodowo, robić to co naprawdę lubię - uwielbiam kontakty z moimi Klientami, poznawanie nowych ludzi i miejsc oraz wyzwania jakimi są dla mnie jak najszybsze sprzedaże oraz wynajmy nieruchomości, które powierzyli mi moi Klienci, osoby które mi zaufały...

Dla mnie nagrodą, motywacją i powodem do największej satysfakcji jest ciągły kontakt z moimi Klientami, osobami które poznałem prawie 20 lat temu - dzięki temu ciągle staram się nie „spoczywać na laurach” i nieustannie podnosić moje kwalifikacje zawodowe.

Jak powiedział Paul Holbach „Aby być szczęśliwym, trzeba pragnąć, działać i pracować - taki jest porządek przyrody, której życie polega na działaniu”.

Jeśli oczekujesz od Doradcy zdeterminowania w dążeniu do szybkiego i oczywiście pozytywnego zakończenia zadania, które mi zaoferujesz, serdecznie zapraszam do współpracy!

WALDEMAR SZAŁTYNIS

biuro obrotu nieruchomościami
HOME ASSET SP. Z O.O.

Hossa Garnizon, Budynek Gamma, II piętro
Ul. Cypriana Kamila Norwida 4 lokal 201
80-280 Gdańsk
polityka prywatniści ©2020 HomeAsset all rights reserved
powered by getknow