Facebook Pixel

PL | EN

PL   |   EN

USŁUGI POWIĄZANE

USŁUGI POWIĄZANE - KREDYT
HIPOTECZNY

Zrealizuj z nami swoje marzenia i plany zakupu nieruchomości! Nasz zaufany doradca usług powiązanych wybierze dla ciebie najlepszy kredyt hipoteczny z pośród ofert kilkunastu banków. U nas porównasz wiele ofert w jednym miejscu. Nic nam nie płacisz, to banki ponoszą koszty. Współpracujący z nami rzeczoznawcy z analizują pod bank ceny nieruchomości, którą chcesz kupić. Wzięcie kredytu hipotecznego nigdy nie było tak proste!

USŁUGI POWIĄZANE -DORADZTWO 
W NIERUCHOMOŚCIACH

Jako doświadczone i polecane biuro nieruchomości z Gdańska, dokładnie przeanalizujemy dla Ciebie rynek nieruchomości, abyś mógł bezpiecznie i dobrze sprzedać nieruchomość. Sprawdzimy cenę domu, mieszkania, działki w ujęciu lokalnym, co pozwoli uzyskać realną, najwyższą możliwą cenę sprzedaży. Profesjonalnie zajmujemy się najmem nieruchomości, dlatego pomożemy Ci przy wyborze i zakupie nieruchomości, sprawdzając kilkaset ofert na rynku i wybierzemy tylko te najlepsze. Przy sprzedaży nieruchomości, powiemy ci jak sprzedać i za ile, żebyś sprzedał najkorzystniej, określimy najlepszą strategię sprzedaży. 

USŁUGI POWIĄZANE -DORADZTWO
INWESTYCYJNE

Biuro nieruchomości Home Asset z Gdańska, to zespół specjalistów, którzy pomogą przy wyborze najlepszej nieruchomości pod konkretną inwestycję, uwzględniając zarówno rodzaj, lokalizację, jak i możliwości oraz oczekiwania Klienta. Udzielimy pomocy w zakupie nieruchomości, wraz ze szczegółową analizą stanu prawnego, identyfikacją potencjalnych ryzyk związanych z inwestycją, ustaleniem zbieżności ceny sprzedaży nieruchomości z jej rynkową wartością. Udzielimy porad dotyczących realizacji inwestycji Klienta, których zakres obejmuje przepisy prawa dotyczące nieruchomości, regulację stanu prawnego nieruchomości, oszacowanie końcowych, realnych cen sprzedaży nieruchomości lub czynszu najmu. Szukasz specjalistów z dużym doświadczeniem, nie czekaj skontaktuj się z nami już dziś.

USŁUGI POWIĄZANE -INSPEKCJA
NIERUCHOMOŚCI

Nasi sprawdzeni eksperci przeprowadzą kompleksowy audyt nieruchomości (działek, mieszkań i domów) na rynku wtórnym. Nasi prawnicy oraz inżynierowie sprawdzą stan prawny oraz techniczny nieruchomości od strony zewnętrznej, jak i od wewnętrznej. Ocenimy m.in. jakość wykonania, stan materiału, dach, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, jakość ogrodzeń, bram, podjazdów. We wnętrzu ocenimy drzwi, posadzki, ściany, oświetlenie, instalacje, sieć itp. Nie kupuj kota w worku, sprawdź z nami wcześniej nieruchomość.
usługi powiązane
usługi powiązane

HOME
STAGING

Przygotujemy nieruchomość do udanej transakcji sprzedaży lub wynajmu. Ludzie kupują nieruchomość prezentującą styl życia jaki chcą wieść. Kiedy oglądają wnętrze nieruchomości, bardzo często kupują „oczami”. Celem home stagingu jest zaaranżowanie wnętrza i wyposażenia mieszkania lub domu, które ma pokreślić jego charakter oraz zainteresować jak największą liczbę oglądających nieruchomość. Z naszych doświadczeń wynika, że przyspiesza to sprzedaż lub wynajem nieruchomości za możliwie najwyższą cenę. Dlatego warto dokonać analizy potrzeby i zakresu home stagingu dla twojej nieruchomości. Pomagamy naszym klientom podkreślić najważniejsze walory wnętrza nieruchomości, co pozytywnie wpłynie na decyzję zakupową potencjalnego nabywcy. Szybko i zyskownie sprzedaj swoja nieruchomość razem z biurem nieruchomości Home Asset. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się już dziś.

REMONT
NIERUCHOMOŚCI

Przed wystawieniem na rynek nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem warto zadbać o jej należyty stan. Remont, wykończenie, odświeżenie lub doposażenie mieszkania może w tym bardzo pomóc. Współpracujący z nami sprawdzeni podwykonawcy pomogą przygotować mieszkanie lub, tak aby było atrakcyjne dla kupujących klientów lub najemców. Doradzimy jak osiągnąć ten stan jak najniższym kosztem, tak aby zapewnić najwyższą rentowność sprzedaży lub wynajmu. Zanim przystąpisz do sprzedaży lub wynajmu sprawdź czy nie warto dokonać potrzebnych prac remontowych w twojej nieruchomości. Po więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu.

USŁUGI POWIĄZANE -SPRZĄTANIE
NIERUCHOMOŚCI

Pamiętaj, że tylko czyste i pachnące mieszkanie lub dom będą bardziej atrakcyjne i łatwiej znajdą nabywcę lub najemcę. Mieszkanie i dom powinni lśnić również tam, gdzie nie sięga wzrok, czyli za meblami i na szafach. Nigdy nie wiesz, czy klient nie zechce przesunąć mebel lub wejść na stołek aby sprawdzić jakiś detal pod sufitem. Nasi sprawdzeni podwykonawcy kompleksowo posprzątają przed sprzedażą lub po wynajmie Twojej nieruchomości, tak aby przyszły klient był zachwycony twoimi wnętrzami. Potrzebujesz profesjonalnej usługi sprzątania nieruchomości? Skontaktuj się z nami.

USŁUGI POWIĄZANE -PROJEKTOWANIE
WNĘTRZ

Projektowanie wnętrz nieruchomości jest zadaniem wymagającym nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także doskonałego rozeznania w aktualnych ofertach producentów materiałów wykończeniowych i akcesoriów dodatkowych. Każde wnętrze, zależnie od jego funkcji i oczekiwań klienta, jest projektowane inny sposób.. Nasi sprawdzeni projektanci pomogą Ci zrealizować marzenia. Omówią koncepcję, a następnie zaproponują rozwiązania, biorąc pod uwagę szeroką gamę materiałów, akcesoriów, mebli dostępnych na rynku. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi projektantami z Trójmiasta. Dopasujemy technikę wykonania do Twojego stylu i zasobności portfela, skorzystaj już teraz.

PAKIET KORZYŚCI
DLA CIEBIE

Zainteresowany? Skontaktuj się
reprezentujemy tylko
jednego klienta
nie pobieramy prowizji
od drugiej strony
Zabezpieczenie zapłaty CENY
depozytem notarialnym u notariusza
Pomoc w przygotowaniu
dokumentacji
i asysta podczas zawierania
umowy u notariusza
Profesjonalna sesja
zdjęciowa
prezentująca potencjał
Twojej nieruchomości
pracujemy na UMOWACH
EKSKLUZYWNYCH
jesteśmy dla was na wyłączność
Rozszerzony pakiet
marketingowy
PUBLIKACJA OFERTY DO 20
SPRAWDZONYCH PORTALI
OGŁOSZENIOWYCH W KAŻDYM MIESIĄCU
WRAZ z JEJ PROMOWANIEM
Analiza CENY nieruchomości
w ujęciu o lokalny rynek
wysoka polisa OC
2 000 000
Social media
PUBLIKACJA OFERT
NA FACEBOOKU
I INSTAGRAMIE WRAZ Z PROMOCJĄ
SPACER WIRTUALNY
NOWOCZESNA PREZENTACJA
ONLINE NIERUCHOMOŚCI
FILM Z DRONA
POKAZANIE POTENCJAŁU
OKOLICY NIERUCHOMOŚCI

NASI PARTNERZY

PRZYKŁADOWE PORTALE, GDZIE ZAMIEŚCIMY TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ
DZIAŁAMY W RAMACH MLS
WSPÓŁPRACUJEMY Z
W 2022 r nasze
oferty odwiedziło
418 876
POTENCJALNYCH
KUPUJĄCYCH *
Średnio w miesiącu
nasze oferty odwiedza
34 906
POTENCJALNYCH
KUPUJĄCYCH *
Pracujemy
dla NASZYCH KLIENTÓW
10
lat na rynku
nieruchomości
Skorzystaj
z
64
lat doświadczenia
naszych doradców
Do wyboru
masz
11
doradców
Do spraw nieruchomości
* dane przedstawiono w oparciu o statystyki jednego z największych portali nieruchomości OTODOM.PL
opinie

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

  Sprawdź nasze oferty
  Sprawdź nasze oferty
  Zgłoś nieruchomość
  Zgłoś nieruchomość
  biuro obrotu nieruchomościami
  HOME ASSET SP. Z O.O.

  Hossa Garnizon, Budynek Gamma, II piętro
  Ul. Cypriana Kamila Norwida 4 lokal 201
  80-280 Gdańsk
  polityka prywatniści ©2020 HomeAsset all rights reserved
  powered by getknow
  Ocena Google
  5.0
  Na podstawie 80 recenzji
  ×
  Ocena Facebook
  5.0
  Na podstawie 18 recenzji
  ×
  js_loader