Facebook Pixel

PL | EN

PL   |   EN

Sprzedaż mieszkania przez biuro nieruchomości

Sprzedaż mieszkania jest tak samo trudna, jak jego zakup. Pomoc w tym procesie oferują biura nieruchomości, które dzięki doświadczeniu swoich pracowników, potrafią szybko znaleźć kupca. Branżowa wiedza umożliwia dokonanie transakcji po lepszej cenie niż w przypadku sprzedaży indywidualnej. Jakie korzyści wynikają z podpisania umowy z biurem nieruchomości? Jak wygląda współpraca z Home Asset?

Jak znaleźć dobre biuro nieruchomości?

Dobre biuro nieruchomości to przede wszystkim doświadczeni pracownicy, których umiejętności zostały zweryfikowane w praktyce. Szukając sprawdzonego pośrednika warto kierować się opiniami osób, które już korzystały z jego usług. Jako Home Asset możemy pochwalić się blisko 200 pozytywnymi opiniami na nasz temat, które potwierdzają, że warto zaufać profesjonalizmowi i doświadczeniu naszych doradców.

Wybierając biuro nieruchomości należy sprawdzić również, czy działa ono legalnie. Ustawa deregulacyjna wycofała z dniem 1 stycznia 2014 roku obowiązek posiadania licencji pośrednika nieruchomości, jednak każdy świadczący tego typu usługi, powinien być wpisany do Centralnego Rejestru Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Biuro nieruchomości powinno posiadać również ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej. Każda osoba pracująca w charakterze pośrednika w sprzedaży nieruchomości musi posiadać pełną zdolnoość do czynności prawnych, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz być niekarana za określone przestępstwa. W Home Asset dbamy o zarówno o zadowolenie naszych klientów, jak i o dopełnienie wszystkich formalności, które pozwalają nam legalnie działać.

Zalety sprzedaży mieszkania przez biuro nieruchomości

Sprzedaż mieszkania przez biuro nieruchomości umożliwia uzyskanie wyższej ceny, dzięki odpowiednim działaniom marketingowym prowadzonym przez pośrednika, jego zdolnościom negocjacyjnym oraz wiedzy dotyczącej korzystnego zaprezentowania nieruchomości w oczach nabywców. Skorzystanie z usług profesjonalistów oprócz dotarcia do klientów biura, oznacza również oszczędność czasu, ponieważ to pośrednik odpowiada za bezpośrednie kontakty z potencjalnymi nabywcami, czy załatwianie dokumentów urzędowych (na podstawie pełnomocnictwa).

W Home Asset na bieżąco śledzimy sytuacje na rynku nieruchomości. Sprawnie i elastycznie reagujemy na zmiany koniunktury sprzedaży, po to aby nasi klienci szybko, bezpiecznie i w najlepszej cenie sprzedali mieszkanie.

Klient jest naszym partnerem, z którym współpracujemy przy sprzedaży, a umowę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami traktujemy jak umowę biznesową, którą kształtujemy z zachowaniem równości stron. Umowa stanowi dla nas ostatni etap nawiązywania współpracy. Na pierwsze spotkanie nie przychodzimy z umową, ponieważ najpierw chcemy poznać nieruchomość i potrzeby klienta. Dopiero później, możemy rozmawiać o możliwościach współpracy przy jej sprzedaży.

Biuro nieruchomości ma większe możliwości technologiczne

Biuro nieruchomości jako wyspecjalizowana firma dysponuje większymi możliwościami technicznymi i umiejętnościami stworzenia atrakcyjnej wizualnie oferty. W Home Asset stawiamy na jakość i najnowsze technologie. Przygotowanie mieszkania do profesjonalnej sesji fotograficznej oraz sama sesja połączona ze spacerem wirtualnym i filmowaniem z drona ma na celu pokazanie wszystkich atutów nieruchomości i okolicy, w której się ona znajduje.

Dużą wagę przykładamy do przygotowania dopasowanego do strategii opisu oferty oraz selekcji najlepszych zdjęć od fotografa. Istotny jest również dobór działań marketingowych oraz kanałów sprzedaży, począwszy od MLS (systemu wymiany ofert wyłącznych między pośrednikami) przez portale nieruchomościowe i na końcu social media. Wszystkie te działania mają na celu szybkie i bezpieczne sprzedanie mieszkania, w cenie umówionej z jego dotychczasowym właścicielem.

Współpraca z biurem nieruchomości może być bardzo owocna, pod warunkiem, że postawimy na profesjonalistów, takich jak Home Asset. Tworzymy doświadczony zespół, którego najważniejsze przesłanie brzmi - nieruchomości sprzedajemy jakością.

NIERUCHOMOŚCI SPRZEDAJEMY JAKOŚCIĄ! 
Z nami oszczędzisz czas, poczujesz się bezpiecznie, sprzedasz szybko i w najlepszej cenie. Formalności nie będą Cię stresować. Spotkaj się z nami, skorzystaj z naszej wiedzy i przekonaj się, jak możemy spełnić Twoje najskrytsze nieruchomościowe marzenia!
Jako pośrednik nieruchomości działamy na terenie Trójmiasto i okolicznych gminach m.in. Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Reda i wielu innych miejscowościach, w tym nadmorskich.
biuro obrotu nieruchomościami
HOME ASSET SP. Z O.O.

Hossa Garnizon, Budynek Gamma, II piętro
Ul. Cypriana Kamila Norwida 4 lokal 201
80-280 Gdańsk
polityka prywatniści ©2020 HomeAsset all rights reserved
powered by getknow
Ocena Google
4.9
Na podstawie 82 recenzji
×
Ocena Facebook
5.0
Na podstawie 22 recenzji
×
js_loader