Facebook Pixel

PL | EN

PL   |   EN
Przemysław Pańczyk Doradca ds. Nieruchomosci z Gdańska

DLACZEGO JA?

Jestem osobą uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do życia i zawsze służącą pomocą. Dobro klienta jest dla mnie najważniejsze, jestem osoba kreatywną, która zawsze dąży do wykonania założonych zadań i zdeterminowaną do osiągnięcia nakreślonych celów. Jedną z moich głównych cech charakteru jest umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja i duża motywacja do wykonania nakreślonych zadań.

Jednym z moich największych osobistych osiągnięć było ukończenie 90 km ultra-maratonu. To było niezwykle trudne. Myślałem, że to niemożliwe. Ale kiedy masz do czegoś pasję - zmuszasz się do osiągnięcia niemożliwego. Nauczyłem się wytrwałości, zaangażowania i nastawienia „MOGĘ”, które pchało mnie do przodu i do przodu, nawet gdy czułem, że nie mogę zrobić kolejnego kroku. Czuję tę samą pasję do nieruchomości i wykorzystuję te same umiejętności przy sprzedaży nieruchomości - nieważne, czy jest to kawalerka, kawałek ziemi czy rezydencja.

Prowadząc własną firmę od 17 lat bardzo szybko przekonałem się, że poniższy cytat jest całkowicie prawdziwy: „jedna osoba z pasją jest lepsza niż 40 osób tylko zainteresowanych”

Jeśli oczekujesz od Doradcy Nieruchomości zdeterminowania w dążeniu do szybkiego i pozytywnego zakończenia transakcji, serdecznie zapraszam do współpracy!

PRZEMYSŁAW PANCZYK

biuro obrotu nieruchomościami
HOME ASSET SP. Z O.O.

Hossa Garnizon, Budynek Gamma, II piętro
Ul. Cypriana Kamila Norwida 4 lokal 201
80-280 Gdańsk
polityka prywatniści ©2020 HomeAsset all rights reserved
powered by getknow
Ocena Google
5.0
Na podstawie 61 recenzji
×
Ocena Facebook
5.0
Na podstawie 11 recenzji
×
js_loader