Facebook Pixel

PL | EN

PL   |   EN

DLACZEGO JA?

Witajcie! Jestem Monika Rynkowska, doświadczony doradca ds. nieruchomości, gotowy pomóc w spełnieniu Waszych marzeń o wymarzonym domu, mieszkaniu. Sprawnej, szybkiej, w najwyższej cenie sprzedaży Twojego mieszkania, domu, działki.

Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z klientami, instytucjami państwowymi oraz przedsiębiorcami, zdobytym głównie poprzez prowadzenie własnej działalności gospodarczej w branży budowlanej i projektowej, jestem ekspertem, którego wiedza obejmuje tzw. podszewkę zagadnień budowlanych.

W ostatnich czterech latach z pasji do nieruchomości podjęłam zawód pośrednika, a moje zaangażowanie oraz oddanie klientom przekładają się na długoletnią współpracę oraz liczne polecenia. Moja praca opiera się na zasadzie jakości, a każde zlecenie traktuję z sercem, indywidualnie podchodząc do potrzeb każdego klienta. Moje podejście do zawodu jest pełne energii, odwagi i zaangażowania na poziomie 100%, co sprawia, że każde zadanie traktuję jak wyjątkowe wyzwanie do rozwiązania.

Jako dumna mama zdolnego i wrażliwego czternastolatka, doceniam wartość rodziny i związanych z nią decyzji dotyczących nieruchomości. Prywatnie uwielbiam odkrywać świat, podróżować zarówno te małe, jak i te duże, delektować się dobrym filmem i zanurzać w fascynującej książce. Moje bogate doświadczenia życiowe wpływają na moje profesjonalne podejście, czyniąc je pełnym zrozumienia i empatii.

Mottem, którym się kieruję w życiu i pracy, jest: „Nie bój się wielkiego kroku, nie pokonasz przepaści dwoma małymi” (autor nieznany). To zdanie ukazuje moje podejście do życia oraz przekonanie, że tylko śmiałe decyzje prowadzą do osiągnięcia naprawdę znaczących celów.

Zapraszam do kontaktu i współpracy, abyśmy razem mogli podjąć się ekscytującej podróży w poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości. Razem możemy pokonać wszelkie przeszkody i uczynić proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości przyjemnym i satysfakcjonującym doświadczeniem. 

Otwórzmy razem nowy rozdział w świecie nieruchomości!

Home Asset Sp. z o.o jako pośrednik nieruchomości działa na terenie Trójmiasto i okolicznych gminach m.in. Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Reda i wielu innych miejscowościach, w tym nadmorskich.

Monika Rynkowska

biuro obrotu nieruchomościami
HOME ASSET SP. Z O.O.

Hossa Garnizon, Budynek Gamma, II piętro
Ul. Cypriana Kamila Norwida 4 lokal 201
80-280 Gdańsk
polityka prywatniści ©2020 HomeAsset all rights reserved
powered by getknow
Ocena Google
4.9
Na podstawie 82 recenzji
×
Ocena Facebook
5.0
Na podstawie 22 recenzji
×
js_loader