Facebook Pixel

PL | EN

PL   |   EN
Pośrednictwo wynajmu mieszkań agent nieruchomości Michał Fersten

DLACZEGO JA?

Pasja do nieruchomości w moim życiu rozkwitła już dawno, a moją drogę jako licencjonowanego pośrednika nieruchomości, oznaczonego numerem 11761, rozpocząłem w 2009 roku po uzyskaniu licencji od ówczesnego Ministra Infrastruktury. 

To było jak otwarcie drzwi do fascynującego świata, gdzie każda transakcja to unikalne wyzwanie. Jednakże, moje prawdziwe przebudzenie nastąpiło po pewnym czasie, gdy Ministerstwo zdecydowało się na deregulację zawodu pośrednika.

Po tej decyzji zauważyłem, jak wiele osób zaczęło oferować usługi pośrednictwa, ale niestety, jakość pracy i zaangażowanie pozostawiały wiele do życzenia. W tym tłumie, gdzie wszyscy udawali ekspertów, postanowiłem wyznaczyć sobie wyższe standardy. Dlatego postawiłem na umowy ekskluzywne, które moim zdaniem są najbardziej efektywne zarówno dla klienta, jak i dla mnie jako pośrednika.

Oprócz swojej fachowej wiedzy i doświadczenia, inspirowałem się słowami znanego autora Roberta Kiosaki’ego, który w swojej książce „Bogaty ojciec, biedny ojciec” podkreślał znaczenie dobrego doradztwa. Jego słowa o hojnym opłacaniu profesjonalistów utkwiły mi głęboko w pamięci. "Korzystam z usług drogich prawników, księgowych, pośredników handlu nieruchomościami i maklerów giełdowych. Dlaczego? Dlatego że jeśli ludzie są profesjonalistami, ich usługi powinny przysparzać mi pieniędzy. Zatem im więcej pieniędzy oni zarabiają, tym więcej i ja zarabiam."

W mojej pracy nie tylko stawiam na profesjonalizm, ale również na transparentność i zaangażowanie. Dążę do tego, aby moje usługi przekładały się na zyski dla klientów. Podkreślam, że sprzedaż lub zakup nieruchomości to strategiczna decyzja, i dlatego warto mieć u boku doświadczonego doradcę, który nie tylko zna rynek, ale także potrafi zrozumieć indywidualne potrzeby klienta.

Home Asset Sp. z o.o jako pośrednik nieruchomości działa na terenie Trójmiasto i okolicznych gminach m.in. Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Reda i wielu innych miejscowościach, w tym nadmorskich..

MICHAŁ FERSTEN

biuro obrotu nieruchomościami
HOME ASSET SP. Z O.O.

Hossa Garnizon, Budynek Gamma, II piętro
Ul. Cypriana Kamila Norwida 4 lokal 201
80-280 Gdańsk
polityka prywatniści ©2020 HomeAsset all rights reserved
powered by getknow
Ocena Google
4.9
Na podstawie 84 recenzji
×
Ocena Facebook
5.0
Na podstawie 21 recenzji
×
js_loader