Facebook Pixel

PL | EN

PL   |   EN

DLACZEGO JA?

Zapraszamy do poznania naszego doświadczonego doradcy ds. nieruchomości, który swoją pasją i zaangażowaniem zdobył ponad 30-letnie doświadczenie w obszarze nieruchomości. Jego profesjonalizm oraz skuteczność są gwarancją udanej transakcji i zadowolenia klienta.

Nasz doradca zaczynał swoją przygodę z nieruchomościami prawie 10 lat temu i od tego czasu z powodzeniem współpracuje z klientami, ceniącymi jego skrupulatność i zaangażowanie. Posiada unikalne podejście do klienta, gdzie najważniejsza jest indywidualna troska o każdego zleceniodawcę. Jego motto to "Nic nie jest podawane na tacy - każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody po drodze. Kiedy się pojawią, zastanów się, jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to koniec drogi" - zgodnie z filozofią Michaela Jordana.

Co wyróżnia naszego doradcę? To przede wszystkim komunikatywność, która sprawia, że każda rozmowa jest dla klienta klarowna i zrozumiała. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem czy osobą po raz pierwszy poszukującą nieruchomości, właścicielem, który sprzedaje nieruchomość, nasz doradca zawsze znajdzie dla Ciebie czas, by udzielić fachowej porady i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Zaangażowanie to drugie imię naszego doradcy. Jego praca nie kończy się na zwykłym przeprowadzeniu transakcji. Zawsze stara się zrozumieć potrzeby klienta, aby móc zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania. Relacje z klientem oparte na zaufaniu są dla niego priorytetem, dlatego buduje je już na samym początku współpracy.

Po godzinach pracy nasz doradca to pasjonat literatury i miłośnik zwierząt. Czas wolny spędza zawsze z dobrą książką w ręku, a w domu towarzyszą mu czworonogi, których uwielbia. Ta pasja sprawia, że nasz doradca to nie tylko profesjonalista w swojej dziedzinie, ale również osoba o szerokich zainteresowaniach i bogatym życiu prywatnym.

Jeśli szukasz doświadczonego doradcy ds. nieruchomości, który nie tylko przeprowadzi Cię przez proces transakcji, ale także zrozumie Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania, to nasz doradca jest gotowy do współpracy. Skorzystaj z jego wiedzy i doświadczenia, by uczynić każdą transakcję nieruchomościową satysfakcjonującym doświadczeniem.

Home Asset Sp. z o.o jako pośrednik nieruchomości działa na terenie Trójmiasto i okolicznych gminach m.in. Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Reda i wielu innych miejscowościach, w tym nadmorskich.Home Asset Sp. z o.o jako pośrednik nieruchomości działa na terenie Trójmiasto i okolicznych gminach m.in. Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Reda i wielu innych miejscowościach, w tym nadmorskich.

MARZENA MAMET

biuro obrotu nieruchomościami
HOME ASSET SP. Z O.O.

Hossa Garnizon, Budynek Gamma, II piętro
Ul. Cypriana Kamila Norwida 4 lokal 201
80-280 Gdańsk
polityka prywatniści ©2020 HomeAsset all rights reserved
powered by getknow
Ocena Google
4.9
Na podstawie 82 recenzji
×
Ocena Facebook
5.0
Na podstawie 22 recenzji
×
js_loader