Facebook Pixel

PL | EN

PL   |   EN

Kupno mieszkania za pośrednictwem biura nieruchomości

Zakup wymarzonego mieszkania może być nie lada wyzwaniem. Każdego dnia na rynek trafiają nowe nieruchomości, z przeznaczeniem do sprzedaży. Odnalezienie w gąszczu ofert "tego jedynego" może być kłopotliwe i czasochłonne. Uprościć to zadanie może skorzystanie z usług biura nieruchomości, które posiada odpowiednie doświadczenie w przeszukiwaniu ogłoszeń pod kątem danych wymagań. Oczywiście taka współpraca przynosi również inne korzyści. Jakie? O tym przeczytasz w dalszej części artykułu.

Jak wygląda współpraca z biurem nieruchomości przy poszukiwaniu mieszkania?

Śmiało można założyć, że za każdym razem inaczej, jednak są pewne ramy, które taką współpracę określają. Klient podejmując decyzję o skorzystaniu z usług pośrednika powiniem umówić się z nim na pierwsze spotkanie, które będzie miało na celu poznanie się oraz przedstawienie swoich potrzeb. W Home Asset nigdy nie podpisujemy umowy z klientem na pierwszym spotkaniu, ponieważ wykorzystujemy je na dokładne poznanie jego preferencji oraz przedstawienie naszych metod. Klient ma czas na podjęcie decyzji o współpracy, a jeżeli już do niej dojdzie, kolejny krok stanowi podpisanie umowy. Musi ona szczegółowo określać m.in. parametry poszukiwanego mieszkania, preferencje klienta oraz szczegóły dotyczące rozliczenia za świadczone usługi.

W momencie podpisania umowy rozpoczyna się faktyczna praca na rzecz klienta. Otrzymuje on na bieżąco informacje o postępach w poszukiwaniach mieszkania, a oferty, które przedstawia biuro są filtrowane pod kątem jego wymagań. W Home Asset dbamy o zadowolenie klienta, dlatego też przedstawiamy mu tylko najlepsze nieruchomości. W przypadku zainteresowania umawiamy dla klienta oględziny lokalu i towarzyszymy mu w nich służąc radą i doświadczeniem. Współpraca nie kończy się w momencie wyboru mieszkania, ponieważ zostajemy z klientem do sfinalizowania transakcji, pomagając mu w załatwieniu formalności, czy uzyskaniu kredytowania.

Dlaczego warto kupować mieszkanie z biurem nieruchomości?

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że skorzystanie z usług pośrednika przy sprzedaży mieszkania pozwala sprzedać je drożej. Przeglądając ogłoszenia nieruchomości można zauważyć, że średnio co drugie wystawione jest przez biuro nieruchomości. Należy zadać sobie w takim razie pytanie, czy jako przeciętny człowiek nie zajmujący się zawodowo nieruchomościami jestem w stanie wynegocjować dobrą cenę zakupu w kontaktach z pośrednikiem pracującym dla sprzedającego? Czy może korzystniej będzie skorzystać z usług profesjonalistów, którzy odpowiednio sprawdzą daną nieruchomość, dzięki doświadczeniu przedstawią argumenty pozwalające obniżyć cenę oraz pomogą załatwić wszystkie formalności? Odpowiedź jest chyba oczywista, ponieważ negocjacje na linii biuro - biuro przebiegną sprawniej od tych na linii prywatny kupujący - biuro nieruchomości.

Dodatkowe zalety kupowania mieszkania z biurem nieruchomości to przede wszystkim oszczędność czasu oraz dostęp do ofert, które są kierowane wyłącznie do pośredników, np. w systemie MLS. W Home Asset odpowiadamy również za weryfikację stanu prawnego i faktycznego mieszkania oraz asystujemy przy przekazaniu nieruchomości. Wszystko to zwiększa bezpieczeństwo całej transakcji, a wiadomo przecież, że w grę wchodzą duże pieniądze.

O tym, jak bardzo współpraca z biurem zwiększa prawdopodobieństwo znalezienia wymarzonej oferty nieruchomości, wiedzą tylko Ci, którzy korzystali już z usług profesjonalnych pośredników. To, ile przy okazji kupna nieruchomości istnieje pułapek, wiedzą tylko Ci, którzy próbowali dokonać tego samodzielnie i niestety mieli pecha.

NIERUCHOMOŚCI SPRZEDAJEMY JAKOŚCIĄ! 
Z nami oszczędzisz czas, poczujesz się bezpiecznie, sprzedasz szybko i w najlepszej cenie. Formalności nie będą Cię stresować. Spotkaj się z nami, skorzystaj z naszej wiedzy i przekonaj się, jak możemy spełnić Twoje najskrytsze nieruchomościowe marzenia!
Jako pośrednik nieruchomości działamy na terenie Trójmiasto i okolicznych gminach m.in. Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Reda i wielu innych miejscowościach, w tym nadmorskich.
biuro obrotu nieruchomościami
HOME ASSET SP. Z O.O.

Hossa Garnizon, Budynek Gamma, II piętro
Ul. Cypriana Kamila Norwida 4 lokal 201
80-280 Gdańsk
polityka prywatniści ©2020 HomeAsset all rights reserved
powered by getknow
Ocena Google
4.9
Na podstawie 82 recenzji
×
Ocena Facebook
5.0
Na podstawie 22 recenzji
×
js_loader