PL   |   EN

DLACZEGO JA?

Nieruchomości były od zawsze moją pasją, która stała się teraz dla mnie priorytetem. Mam ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z klientem, nabyte podczas pracy w korporacji, w handlu zagranicznym, prowadzeniu szkoleń i prezentacji oraz negocjacjach handlowych. Znam biegle j. angielski, komunikacyjnie j. francuski. Aby lepiej wykonywać zawód pośrednika nieruchomości zdobyłam dyplom dekoratora wnętrz.

Mam duże doświadczenie w pracy z pośrednikami nieruchomości i wiem czego oczekuje klient, jakie są jego potrzeby i jakie ma wymagania.

Wiem, jak ważna jest dla każdego decyzja dot. sprzedaży lub zakupu własnej nieruchomości, dlatego też dokładam wszelkich starań, aby klient poczuł się zaopiekowany. Pomaganie klientom w podjęciu jednej z ważniejszych decyzji w życiu, to dla mnie ogromna przyjemność i jednocześnie wyzwanie. Zadowolenie klienta jest dla mnie priorytetem.

Zawsze uśmiechnięta i wesoła, pełna energii i wielu pasji.

Nigdy się nie poddaję. Zawsze osiagam cel, który sobie zakładam. We wszystkim dostrzegam pozytywną stronę. Żadne wyzwanie nie jest mi straszne. W pracy jestem solidna, rzetelna, wkładam całe swoje serce w to, co robię. Nie boję się podejmować trudnych decyzji, jestem silna i zdecydowana. Działam szybko i skutecznie.

W wolnych chwilach realizuje swoje pasje, biorę udział w programach TV, gram w filmach. Interesuje się fotografią, psychologią, pisze wiersze, wykonuję lasy w szkle, działam na rzecz pomocy pokrzywdzonych przemocą domową.

Dobra komunikacja to dla mnie podstawa pracy z klientem.

Jeśli oczekujesz doradcy, który będzie Cię słuchał, chętnie pozna twoje potrzeby, będzie realizował założony wspólnie plan, to zapraszam do współpracy.

BOGUMIŁA LATOCHA

biuro obrotu nieruchomościami
HOME ASSET SP. Z O.O.

Hossa Garnizon, Budynek Gamma, II piętro
Ul. Cypriana Kamila Norwida 4 lokal 201
80-280 Gdańsk
polityka prywatniści ©2020 HomeAsset all rights reserved
powered by getknow