PL   |   EN

DLACZEGO JA?

Urodziłam się i mieszkam w Gdańsku. Magia metropolii i urok Trójmiasta nie pozostawiają wyboru do zmiany w życiu i pracy. Trójmiasto się zmienia, a ja z radością przyglądam się jak pięknie rozkwita na mapie świata. To tutaj realizuję się jako inwestor branży hotelarsko-noclegowej. To tutaj doradzam klientom jak i gdzie inwestować. Menadżer z wykształcenia i pasji. Siłę i przewagę konkurencyjną buduję w oparciu o wiedzę i doświadczenie.

Od ponad 30 lat w biznesie. Moje talenty wrodzone i naturalne to strateg i odkrywca. Dla moich klientów w HOME ASSET wyszukam okazję inwestycyjną lub wykorzystam talent aktywatora, aby ruszyć do szybkiego działania przy sprzedaży nieruchomości.
Gdy mam wyznaczony cel, to reszta zazwyczaj jest kwestią czasu.
Realizuję swoje marzenia, przy jednoczesnym poszanowaniu moich wartości: zdrowie, miłość, wolność, rozwój, zaangażowanie.

Zarządzanie projektowe to umiejętność, którą wykorzystuję w realizacji moich celów życiowych i zawodowych. Analiza ryzyka tego nigdy nie wolno przeoczyć. Zyskowność projektu i rentowność inwestycji muszą wynikać z arkusza Excel, z którym bardzo się lubię. Networking i zbieranie informacji potrafię połączyć w okazje dla inwestora. Zresztą zawsze najlepiej spotkać się na żywo i porozmawiać … chętnie poznam Twoje potrzeby i rozwiążę problemy … 

Do zobaczenia na ścieżce Trójmiejskich Nieruchomości.
English speaking & Русский
Very welcome & Приглашаю

ANNA PIASECKA

biuro obrotu nieruchomościami
HOME ASSET SP. Z O.O.

Hossa Garnizon, Budynek Gamma, II piętro
Ul. Cypriana Kamila Norwida 4 lokal 201
80-280 Gdańsk
polityka prywatniści ©2020 HomeAsset all rights reserved
powered by getknow