Facebook Pixel

PL | EN

PL   |   EN
Aleksandra Krause - agent nieruchomości agencja nieruchomości Gdańsk

DLACZEGO JA?

Witajcie w świecie nieruchomości, gdzie każda nieruchomość opowiada swoją unikalną historię, a ja, jako wasz zaufany doradca ds. nieruchomości, jestem tu, aby wam pomóc w odkrywaniu tych fascynujących opowieści. Nazywam się Aleksandra Krause, a dla mnie nieruchomości to nie tylko praca, to pasja, której oddaję się z pełnym zaangażowaniem.

Zanim przedstawię wam moje doświadczenie, pozwólcie mi podkreślić, że każda nieruchomość to nie tylko przestrzeń, ale kawałek ludzkiego życia. Szanuję każdą historię, każdą wskazówkę, jaką otrzymuję od sprzedającego, ponieważ wiem, że może ona być kluczowa dla kogoś, kto zdecyduje się na zakup. Jako uczciwa i zaangażowana doradczyni, zawsze mam dobre intencje, starając się być elastyczną i dostosowującą się do potrzeb każdej osoby, która powierza mi swoją nieruchomość.

Zdobyłam bogate doświadczenie, spędzając 11 lat w dynamicznym środowisku Dubaju, gdzie pracowałam i mieszkałam. Zaufajcie mi, że przy zakupie w tym ekscytującym miejscu, ze mną się nie zgubicie. Moja znajomość rynku nieruchomości w Dubaju pozwoli wam bezpiecznie i sprawnie przejść przez proces transakcji.

Jednak nie tylko praca definiuje moje życie. Prywatnie jestem pasjonatką zwierząt, a moje serce bije dla kosmetologii. Posługuję się trzema językami obcymi, co ułatwia mi podróżowanie i poznawanie różnych kultur. Jestem optymistką, uwielbiam życie i podążam za hasłem Coco Chanel: "Może się zdarzyć, że urodziłeś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzał im wyrosnąć."

Zapraszam was serdecznie do współpracy. Obiecuję, że stanę na wysokości zadania i razem odkryjemy nieruchomość, która stanie się waszym nowym domem, pełnym fascynujących historii i niepowtarzalnych przeżyć. Ze mną nie tylko nieruchomości nabierają życia, ale także stają się częścią waszej własnej, wyjątkowej historii.

Home Asset Sp. z o.o jako pośrednik nieruchomości działa na terenie Trójmiasto i okolicznych gminach m.in. Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Reda i wielu innych miejscowościach, w tym nadmorskich.

ALEKSANDRA KRAUSE

biuro obrotu nieruchomościami
HOME ASSET SP. Z O.O.

Hossa Garnizon, Budynek Gamma, II piętro
Ul. Cypriana Kamila Norwida 4 lokal 201
80-280 Gdańsk
polityka prywatniści ©2020 HomeAsset all rights reserved
powered by getknow
Ocena Google
4.9
Na podstawie 82 recenzji
×
Ocena Facebook
5.0
Na podstawie 22 recenzji
×
js_loader