Dlaczego ja?

Wieczna poszukiwaczka swojego miejsca, zadań i celów, dlatego jeżeli chcesz sprzedać swoją nieruchomość lub szukasz wymarzonego dachu nad głową, na pewno się nie ugnę i będę działać do upadłego.

W swojej pracy łączę wiedzę z zakresu prawa nieruchomości i architektury, które są w kręgu moich zainteresowań, jak i kolejnymi punktami w zdobytym wykształceniu.

To właśnie dzięki tej wiedzy, możesz mieć pewność, że będę służyła radą, jaką strategię obrać w sprzedaży nieruchomości, czy i jakie mieszkanie będzie spełniało wszystkie Twoje wymagania związane z funkcją, wygodą i aranżacją wnętrz, oraz w taki sam sposób przekażę informacje dotyczące Twojego mieszkania klientowi zainteresowanemu jego kupnem. Sama transakcja zaś przebiegnie bezproblemowo i w szybkim czasie staniesz się szczęśliwym posiadaczem gotówki na koncie po pomyślnej sprzedaży własnej nieruchomości albo szczęśliwym posiadaczem własnego M.

Doświadczenie zdobyte w kancelarii notarialnej pozwoli natomiast obiektywnie ocenić sytuację prawną danej nieruchomości, a przez to zapewnić bezpieczeństwo sprzedaży dla jednej, jak i drugiej strony transakcji.
„Kiedy pojawiają się przeszkody, zmień kierunek, aby osiągnąć swój cel. Nie zmieniaj decyzji, aby się tam dostać.” – Hilary Ziglar.

Dlaczego Home Asset?

Jesteśmy bardzo doświadczonym zespołem

Nasz zespół to pasjonaci rynku nieruchomości. Doświadczenie budowane latami pozwala nam sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Poznaj nas »

Mamy wielu zadowolonych Klientów i jesteśmy z tego dumni

Najlepszą reklamą są szczere opinie
zadowolonych Klientów.

Sprawdź nasze opinie »

Jesteśmy skuteczni

Dobrze przygotowana oferta to tylko połowa sukcesu...

Zobacz jak pracujemy »

Biuro – miejsce otwarte

Pracujemy w miejscu, w którym poczujesz się komfortowo. Przy każdej wizycie.

Odwiedź nasze biuro »

Mamy swoje zasady

W Home Asset kierujemy się konkretnymi zasadami, które wyróżniają nas na rynku.

Poznaj nasze zasady »

Zobacz także:

Oferta HomeAsset

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Poleć znajomemu