Wiemy jak trudnym procesem może być sprzedaż nieruchomości.
Jesteśmy po to by pomóc Państwu szybko sfinalizować transakcję.
Zobacz jak wygląda proces sprzedaży nieruchomości.

Analiza
oczekiwań Klienta

Ten etap to między innymi analiza Państwa oczekiwań co do ceny sprzedaży nieruchomości, sposobu przeprowadzenia transakcji oraz celów jakie chcecie Państwo osiągnąć poprzez sprzedaż nieruchomości. To najważniejszy element procesu sprzedaży, który determinuje sposób działania w kolejnych etapach.

Realna wycena
wartości nieruchomości

Jedną z najczęstszych przyczyn niesprzedających się nieruchomości jest ich cena. Złe określenie wartości rynkowej nieruchomości powoduje, że Państwa nieruchomość zamiast zostać sprzedana ciągle tkwi na portalach ogłoszeniowych. Każda oferta, którą przyjmujemy jest wyceniana na podstawie realnych transakcji tj. realnych cen sprzedaży.

Home Staging

Home Staging jest to technika profesjonalnego przygotowania i prezentowania nieruchomości do sprawnej i zyskownej sprzedaży lub wynajmu. Przy możliwie niskim nakładzie kosztów nieruchomość przygotowana do sprzedaży lub wynajmu przez Home Stagera staje się produktem atrakcyjnym dla nabywców, uzyskuje wyższą cenę transakcyjną. Znacznie skraca się czas finalizacji sprzedaży lub wynajmu.

Sesja fotograficzna

Profesjonalna sesja fotograficzna wiąże się ściśle z usługą Home Stagera. Pierwsze wrażenie ma decydujący wpływ na podjęte później decyzje. Jesteśmy wzrokowcami, dlatego nie zauważamy oferty bez zdjęć, bądź ze zdjęciami niskiej jakości. Naszym zadaniem jest pokazanie Państwa nieruchomości w jak najlepszym świetle.

Marketing

Oprócz działań takich jak profesjonalna sesja fotograficzna połączona z konsultacją Home Stagera odpowiednio pozycjonujemy Państwa ofertę na portalach ogłoszeniowych. Naszym celem jest maksymalne zwiększenie oglądalności Państwa oferty przez potencjalnych Klientów.

Szybka
finalizacja transakcji

Naszym celem jest szybka finalizacja transakcji. To Państwo decydujecie w jakim terminie chcecie sprzedać swoją nieruchomość. My dobieramy tylko właściwe narzędzia, które mają doprowadzić do realizacji postawionych celów.

Przejdź z nami przez ten proces!

Zgłoś się do nas